Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4201
Stary 17.11.2009, 15:07
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
bezgraniczna wiara na pewno nie ale faktem jest ze Smolarek ma spore umiejętności i szanse na kupienie takiego grajka w dobrej formie sa minimalne żeby nie powiedzieć żadne, pytanie tylko czy jemu sie chce nie ma żadnych przeszkód aby nam i sobie pomógł za rozsądne pieniądze 300 tys to maks
Otóż to właśnie,czy jemu będzie się chciało ?
To że jest zdolnym zawodnikiem ,nie przeczę i pewnie jest ktoś ,kto przekonałby go do pracy ,ale czy tym kimś jest Maciej ?
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując