Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16507
Stary 17.11.2009, 14:54
Za pół roku M.Pawełkowi kończy się kontrakt i jeśli chcą na nim zarobić to muszą kupić kogoś w czasie tej zimy i go sprzedać.A jak nie to na następne puchary nie będziemy mieć żadnego bramkarza
Odpowiedz cytując