emjot napisał(a):

a to szczęście
bo po co przepłacać za kogoś kto broni jak Pawełek
i robi takie same albo i gorsze klopsy
|
Nie do końca .
Na pewno dużo lepiej gra nogami od Pawełka, na przedpolu chyba też.
Z drugiej strony, chwyt nie zbyt pewny,nie zna polskiego i pewnie dużo droższy od Pawełka w utrzymaniu.
Wyszło na to ,że skoro nie może zagrać od razu,to trzeba jeszcze sprawę przemyśleć.