Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16505
Stary 17.11.2009, 14:42
emjot napisał(a):Wyświetl post
a to szczęście
bo po co przepłacać za kogoś kto broni jak Pawełek
i robi takie same albo i gorsze klopsy
Nie do końca .
Na pewno dużo lepiej gra nogami od Pawełka, na przedpolu chyba też.
Z drugiej strony, chwyt nie zbyt pewny,nie zna polskiego i pewnie dużo droższy od Pawełka w utrzymaniu.
Wyszło na to ,że skoro nie może zagrać od razu,to trzeba jeszcze sprawę przemyśleć.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując