pan Dudi napisał(a):

|
Jeśli było wiadome, że robi klopsy i gra jak Pawełek, to po co były te testy? Przecież to nie jest anonim typu gość z ligi singapurskiej, czy skąd tam mieliśmy jakiegoś jednego testowanego, tylko w miarę rozpoznawalna marka. A w związku z tym wiadomo było, że nie będzie pracował za czapkę gruszek. Po co są te testy?
|
a choćby po to by pokazać że się cóś robi i że kasa na Csaplara i Edka nie idzie bez sensu
itp. itd.