emjot napisał(a):

a to szczęście
bo po co przepłacać za kogoś kto broni jak Pawełek
i robi takie same albo i gorsze klopsy
|
Jeśli było wiadome, że robi klopsy i gra jak Pawełek, to po co były te testy? Przecież to nie jest anonim typu gość z ligi singapurskiej, czy skąd tam mieliśmy jakiegoś jednego testowanego, tylko w miarę rozpoznawalna marka. A w związku z tym wiadomo było, że nie będzie pracował za czapkę gruszek. Po co są te testy?