Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16503
Stary 17.11.2009, 14:00
emjot napisał(a):Wyświetl post
a to szczęście
bo po co przepłacać za kogoś kto broni jak Pawełek
i robi takie same albo i gorsze klopsy

Jeśli było wiadome, że robi klopsy i gra jak Pawełek, to po co były te testy? Przecież to nie jest anonim typu gość z ligi singapurskiej, czy skąd tam mieliśmy jakiegoś jednego testowanego, tylko w miarę rozpoznawalna marka. A w związku z tym wiadomo było, że nie będzie pracował za czapkę gruszek. Po co są te testy?
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując