Żeby nie było tak, że wokół naszego stadionu są tylko same problemy z brakiem kasy, projektem, opóźnieniami, błędami konstrukcyjnymi i głupotą miejskich urzędników, to tu jest trochę fajnych i sympatycznych zdjęć z widokiem budowy naszego stadionu z Parku Jordana (z oficjalnej strony Wisły):
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...Parku_Jordana/
Bardzo fajne zdjęcia, można próbować sobie wyobrazić, że nasz stadion będzie kiedyś całkiem niezły
Widać, że biorą się za okna:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...Jordana/33684/ Elewacja nowych trybun może wyglądać dość fajnie, zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.