Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5738
Stary 17.11.2009, 13:50
Żeby nie było tak, że wokół naszego stadionu są tylko same problemy z brakiem kasy, projektem, opóźnieniami, błędami konstrukcyjnymi i głupotą miejskich urzędników, to tu jest trochę fajnych i sympatycznych zdjęć z widokiem budowy naszego stadionu z Parku Jordana (z oficjalnej strony Wisły):

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...Parku_Jordana/

Bardzo fajne zdjęcia, można próbować sobie wyobrazić, że nasz stadion będzie kiedyś całkiem niezły

Widać, że biorą się za okna: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...Jordana/33684/ Elewacja nowych trybun może wyglądać dość fajnie, zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.
Odpowiedz cytując