Śląsk interesuje sie Pawełkiem.Myśle że nie warto sie Mariusza pozbywac skoro są takie problemy ze znalezieniem jego następcy.
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
Levadaikos złożył oferte dla Cantoro.Szkoda że tak późno....Teraz jak mu sie kończy konterakt to i tak nic sie za Mauro nie dostanie.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html