Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5734
Stary 17.11.2009, 02:52
Mam pytanie do zorientowanych, czy TS wystąpił do Ministerstwa Sportu o dofinansowanie hali TS w brakującej częsci do zdobytyh środków unijnych ?

Bo jeśli grupa Radnych w projekcie uchwały w tej sprawie, chce zobowiązać Majchrowskiego do pozyskania tych brakujących środków właśnie z Ministerstwa Sportu, to warto słać emaile właśnie do Ministra Sportu o dotacje naszej hali z wyraźnym przeznaczeniem tych środków kierowanych na urząd prezydenta Krakowa ( lub bezpośrednio na TS Wisła), wyłącznie na halę Wisły TS. Jak wywalczylibyśmy zapewnienie od Ministra o dotacji, to już nikt nam naszej hali nie odbierze, jeśli środki skierowane będą na TS Wisła, ani się jej nie sprzeciwi, jeśli środki przejdą na prezydenta Krakowa i TS sceduje działkę na miasto, bo byłoby to najzwyklejsze świństwo sub jove. Minister dotuje takie sprawy, jeśli dany podmiot posiada przynajmniej ileś tam % środków własnych (?), które TS posiada w postaci dotacji unijnej. Nawet jeśli pozyskalibyśmy nie wszystkie nam potrzebne środki z Ministerstwa, to RM raczej się napewno już wtedy dołoży, gdy będziemy ich mieć np. 75 czy 85 % całości kosztów. Warto też słać emaile do Fedorowicza czy Gowina i cisnąć na Minstra Sportu ze wszystkich stron. Niech się wreszcie Wiślaccy posłowie czymkolwiek wykażą na rzecz Wisły i Krakowa, do cholery jasnej, zwłaszcza, że to akurat ich Minister z PO a oni sami zaprzepaścili nam Euro 2012 na rzecz swoich silniejszych kolegów z PO z Gdańska, Wrocławia czy Poznania. Swoją drogą słyszałem, że znaczną część ogromnego wzrostu kosztów stadionów i nie tylko w tych miastach wraz z Warszawą, właśnie Minister Sportu będzie dofinansowywał, a więc do stu piorunów, Krakowowi należy się od niego tym bardziej, za odpuszczenie przez naszych posłów Euro a oni sami powinni się czuć zobowiązani, jak nikt inny do tego aby środki te na Wisłę i Kraków zdobyć choćby mieli się swojej partii narazić na śmierć i życie, bo jak nic nie zrobią, to zginą z naszej ręki w kolejnych wyborach i tyle. A my swoją drogą ślemy emaile do wszystkich tj. Ministerstwa, naszych Posłów i wszystkich Radnych Krakowa oraz Majchrowskiego, który kosztem Czyżyn chce ukarać gospodarność Wisły w postaci zdobycia środków unijnych na halę TS, nie akceptując naszej hali w planach miasta na ten i przyszły rok i to za środki pozabudżetowe Krakowa, jednocześnie akceptując halę Cracovii zagwarantowaną przez RM w okolicach 2012 roku oraz halę w Czyżynach, wyłącznie z środków Krakowa i to na łączną kwotę ok. 600 mil zł. Na taką jawną dyskryminację Wisły nie możemy pozwolić nikomu.
Ostatnio edytowane przez kot : 17.11.2009 o godz. 03:16.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując