Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3126
Stary 16.11.2009, 23:31
ciekawe na co poszło te 40 baniek?
mi było żal Górnika jak pomimo wyjścia na prostą im nie szło, ale kiedy zobaczyłem jaki tam trwonią pieniądze, to nawet kiedy spadali nie było mi przykro ze liga straci fajne widowisko
nie moze byc tak ze Górnikowi cos sie należy tylko zao to ze ma 14 tytuow, musza to sobie wywalczyć
a puki tam jest rządzenie takie jak obecnie to stwierdzam ze niech sobie jeszcze jeden sezon lige niżej posiedzą bo są zespoły które na awans zasługują bardziej
i tyle w temacie
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 16.11.2009 o godz. 23:36.
Odpowiedz cytując