Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2974
Stary 16.11.2009, 22:15
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Oj pojechalismy po chlopie w pewnym meczu ,oj pojechalismy
Tak wtedy chłopakowi zryło psychikę, że aż się Wyborcza ustami Steca zaczęła pultać.

Ale tak szczerze, to on miał wtedy po prostu sezon konia - w żadnym innym klubie nie udało mu się tego powtórzyć, a zaraz po przejściu do nas przegrywał rywalizację z Pawełkiem.

AYALA napisał(a):Wyświetl post
Górnik rezygnuje z Gory.
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...i,1397581,2119
To już wiemy, kogo nam Maciek ściągnie w najbliższym okienku.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując