Wojtas napisał(a):

Oj pojechalismy po chlopie w pewnym meczu ,oj pojechalismy
|
Tak wtedy chłopakowi zryło psychikę, że aż się Wyborcza ustami Steca zaczęła pultać.
Ale tak szczerze, to on miał wtedy po prostu sezon konia - w żadnym innym klubie nie udało mu się tego powtórzyć, a zaraz po przejściu do nas przegrywał rywalizację z Pawełkiem.
AYALA napisał(a):

To już wiemy, kogo nam Maciek ściągnie w najbliższym okienku.