DrunkenBear napisał(a):

|
Hmm zrobić drużynę z niczego i awansować z grupy? No nie wiem, potem powtórzył to z Rosją, stworzył szkółkę z prawdziwego zdarzenia koło Moskwy i po meczu z Holandią, to nie miałem złudzeń... W przypadku Polski, to byłby nawet mega sukces awans z grupy.
|
nie neguje kunsztu trenerskiego Hiddinka. To jeden z najlepszych trenerów na świecie wg mnie.
O ile wyjście z grupy Korea sobie wywalczyła dość uczciwie (chociaż z Portugalią też były niezłe fazy arbitrów), to w 1/8 z Włochami i 1/4 z Hiszpanami(z tymi to już było jawne skur*****stwo,, sędziowie powinni mieć zakaz prowadzenia meczów do końca kariery) sędziowie robili cyrki na korzyść Koreii.
http://www.youtube.com/watch?v=NTnPb1PkS7M
Korea powinna uczciwie odpaść w 1/8 turnieju. Dlatego Hiddink tak naprawdę nie powinien szczycić się tak tym sukcesem. To był sukces drukowany i to dosłownie.
EOT