rafalek napisał(a):

|
cCzy tu jest gdzieś napisane, że zrezygnowano z jego zatrudnienia? Nie. Jest po prostu napisane, że po testach wrócił do BRazylii...a po co on ma do stycznia siedzieć w Polsce, w zimnie, plusze i nieprzyjemnych warunkach? Spodoba im się, to przyjedzie spowrotem, uzgodnią warunki i podpiszą kontrakt w styczniu.
|
Oby nie ostatniego dnia okienka transferowego po serialu testow.
I zeby potem nie bylo ze nie przepracowal okresu przygotowawczego i bedzie gotowy na za rok.