Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16497
Stary 16.11.2009, 19:42
cCzy tu jest gdzieś napisane, że zrezygnowano z jego zatrudnienia? Nie. Jest po prostu napisane, że po testach wrócił do BRazylii...a po co on ma do stycznia siedzieć w Polsce, w zimnie, plusze i nieprzyjemnych warunkach? Spodoba im się, to przyjedzie spowrotem, uzgodnią warunki i podpiszą kontrakt w styczniu.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując