Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12407
Stary 16.11.2009, 18:13
wislak_92 napisał(a):Wyświetl post
Sory że tak pytam, ale ile Ty masz lat?

To jest poziom 1 gimnazjum...

poza tym google.pl
http://www.v10.pl/narzedzia/Kalkulat...mph,ms,17.html
A ile Ty ,18 ? Pyta sie facet to mu odpowiedz,a nie najezdzaj na niego. Gdybyś zadał takie pytanie ludziom na ulicy to jestem pewien,że 2/3 by tego nie wiedziało. pozdrawiam
Odpowiedz cytując