Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
Od: 08.2007
Skąd: krk
Offline
#
12407
16.11.2009, 18:13
wislak_92
napisał(a):
Sory że tak pytam, ale ile Ty masz lat?
To jest poziom 1 gimnazjum...
poza tym google.pl
http://www.v10.pl/narzedzia/Kalkulat...mph,ms,17.html
A ile Ty ,18 ? Pyta sie facet to mu odpowiedz,a nie najezdzaj na niego. Gdybyś zadał takie pytanie ludziom na ulicy to jestem pewien,że 2/3 by tego nie wiedziało. pozdrawiam
maciek777
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maciek777