Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5732
Stary 16.11.2009, 17:08
mav23 napisał(a):Wyświetl post
Studio Architektoniczne wykonało projekty monitoringu i systemu sterowania tzw. BMS zostały one ujęte w projekcie przetargowym i przekazane inwestorowi. Pytanie tylko czemu użednicy robią w okół tego zamieszanie Wydaje mi się że zwalanie wszystkiego na Obtułowicza jest elementem jakiejś dzwiwnej polityki inwestora (miasta) i wykonawcy.
Swoją drogą Polimex znany jest z ustalanaia mocno zaniżonych cen przetargów - potem robią mega zamieszanie i próbują odzyskiwać pieniądze zwalajac wine na źle przygotowaną dokumentacje itd. Poczytajcie niedawny artykół o przetargu na budowe odcinka autostrady A4 z Szarowa. Polimex wygrał z dziwnie niską ceną.
Czyżby ktoś ze studia tu sie pofatygowal .
Jeżeli tak było z projektami sterowania wystarczy napisać da gazet sprostowanie do informacji która rzutują na wiarygodność architekta.Napewno to by opublikowały
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując