mav23 napisał(a):

Studio Architektoniczne wykonało projekty monitoringu i systemu sterowania tzw. BMS zostały one ujęte w projekcie przetargowym i przekazane inwestorowi. Pytanie tylko czemu użednicy robią w okół tego zamieszanie Wydaje mi się że zwalanie wszystkiego na Obtułowicza jest elementem jakiejś dzwiwnej polityki inwestora (miasta) i wykonawcy.
Swoją drogą Polimex znany jest z ustalanaia mocno zaniżonych cen przetargów - potem robią mega zamieszanie i próbują odzyskiwać pieniądze zwalajac wine na źle przygotowaną dokumentacje itd. Poczytajcie niedawny artykół o przetargu na budowe odcinka autostrady A4 z Szarowa. Polimex wygrał z dziwnie niską ceną.
|
Czyżby ktoś ze studia tu sie pofatygowal

.
Jeżeli tak było z projektami sterowania wystarczy napisać da gazet sprostowanie do informacji która rzutują na wiarygodność architekta.Napewno to by opublikowały