Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16485
Stary 16.11.2009, 17:01
wszystko fajnie... gość się podoba Skorży wg tego co piszą w różnych źródłach, jemu tez sie podoba w drużynie i chciałby grać w Wiśle ale sądze że kością niezgody będą tutaj finanse i wygórowane zarobki zawodnika wg RN i sie może wszystko zakończyć fiaskiem. Moretto niby przed przyjściem do Wisły na testy był świadomy możliwości finansowej naszego klubu, bo poinformował go o tym menadżer Mariusz Piekarski i jego żądania finansowe są w granicach możliwośći Wisły. (Wg DP bardzo mu zależy na dobrej współpracy z Wisłą bo chciałby ściągać dla niej zawodników z Brazylii, której rynek dość dobrze zna). Ale wiadomo jak to jest z kasą z klubie i jakie jaja dzieją się z pozyskaniem odpowiedniego golkipera. Mam nadzieje, że to właśnie ten gość którego szukamy i uda się do zakontraktować.
Odpowiedz cytując