Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2886
Stary 16.11.2009, 16:15
1q2 napisał(a):Wyświetl post
W takim razie trzeba chyba zatrudnić jasnowidza z Człuchowa bo nie przypominam sobie by Garguła w chwili podpisywania kontraktu był niezdolny do gry.
Formalnie Garguła naszym zawodnikiem stał się 1 lipca 2009 w myśl przepisów UEFA - także na ten dzień był kontuzjowany - chcieliśmy za darmo zawodnika to mamy - zwłaszcza ze Garguła niczym w ostatnim czasie się nie wyróżnił, a teraz będziemy czekać aż się wyleczy tyle, że nie wiadomo jak długo to potrwa - i jeszcze jedno nie wiem jak można rehabilitować kolano tyle czasu i mieć problemy przeciążeniowe na Boga po rozegraniu łącznie 45 minut. Nie chce być złym prorokiem, ale Gargułę moim zdaniem czeka kolejny zabieg...