1q2 napisał(a):

|
W takim razie trzeba chyba zatrudnić jasnowidza z Człuchowa bo nie przypominam sobie by Garguła w chwili podpisywania kontraktu był niezdolny do gry.
|
Formalnie Garguła naszym zawodnikiem stał się 1 lipca 2009 w myśl przepisów UEFA - także na ten dzień był kontuzjowany - chcieliśmy za darmo zawodnika to mamy - zwłaszcza ze Garguła niczym w ostatnim czasie się nie wyróżnił, a teraz będziemy czekać aż się wyleczy tyle, że nie wiadomo jak długo to potrwa - i jeszcze jedno nie wiem jak można rehabilitować kolano tyle czasu i mieć problemy przeciążeniowe na Boga po rozegraniu łącznie 45 minut. Nie chce być złym prorokiem, ale Gargułę moim zdaniem czeka kolejny zabieg...