Wyświetl pojedynczy post
blank_screen
Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4195
Stary 16.11.2009, 12:36
AYALA napisał(a):Wyświetl post
fajnie jakby udało sie w zimie zaklepac chociaż Costlyego.Znowu strzelił gola dla Hondurasu.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37360,t...wiadomosc.html
Juz mamy jednego Diaza z nieleczona krzywica i wystarczy...
Odpowiedz cytując