Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
blank_screen
Member
Od: 10.2009
Offline
#
4195
16.11.2009, 12:36
AYALA
napisał(a):
fajnie jakby udało sie w zimie zaklepac chociaż Costlyego.Znowu strzelił gola dla Hondurasu.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37360,t...wiadomosc.html
Juz mamy jednego Diaza z nieleczona krzywica i wystarczy...
blank_screen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do blank_screen
Znajdź inne posty napisane przez blank_screen