Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2586
Stary 16.11.2009, 11:49
Cytat:
i zastanawiam się czy nie zaczne grać od 6 ligii angielskiej .. wybrałem sobie zespół najsłabszy z wszystkich, w 1 składzie mam dużo juniorów, a na transfery 0 kasy , może w 2 sezonie uda mi się awansować
wczoraj tez na to wpadłem!
Wczoraj wieczorem zaczałem sobie gre zespołem z 6 klasy rozgrywkowej w Anglii czyli z Blue Square North. Gram zespołem Southport - wczoraj sie dowiedziałem o nim hehe
Maksymalnie sie zirytowałem tym graniem Wisla gdzie nie mozna rozwijac zespolu :( Teraz mecze sie w 6 lidze angielskiej. Chce sprawdzic swoj kunszt trenerski i mozliwosci FMa. Jestem ciekaw czy z 6 ligi ang mozna zbudowac klub ktory bedzie mial renome np Chelsea, czy klub sie rozwinie czy w pewnym momencie jak Wisła zatrzyma sie w rozwoju. Gra jest "fenomenalna" Powolne tempo, niedokladne podania, podania wprost pod nogi rywali, podania za plecy, slimacze tempo strzalow z dystansu, zawodnicy ze statystykami przerazajacymi, budzet transferowy 15 tys zł, płacowy 115 tys zł... nie ma szans zby kogos kupic za kase, tylko z wolnego transferuu trzeba brac a jak sie nie ma farta to byle jaki klub zlozy oferte i zabierze nam zawodnika o ktorego chcielismy powalczyc, puste trybuny (no po 500 osob chodi na mecze ;p), klub połzawodowy, trenig tez polzawodowy (!).

Przewidywane miejsce mojego zespolu na koniec sezonu to miejsce 4 jednak poczatku gry latwe nie były. 3 porazki po 1:2. Pozniej zmiana ustawienia i 3 remisy. Pozniej zmienilem trening, ulozylem jakis trening ktory byl z 2 razy bardziej wymagajacy niz ten ktory jest przypisany automatycznie no i w nastepnym meczu juz 4:1 rozwalilem rywali! Z czego nawet strzałem z dystansu zdobylem gola

Ulozylem nawet piosenke. Oeeee aoooo wygra Southport my wierzymy w to
Odpowiedz cytując