|
Coz ten Moretto zapowiada się bardzo dobrze. Idealny wiek na bramkarza. Spokojnie moze na najwyzszym poziomie pograć jeszcze z 3 lata. Jak na naszą ligę myślę, że będzie świetny. Za darmo to będzie spore wzmocnienie. W dodatku, że brakuje w drużynie kogoś charyzmatycznego. Jeżeli się sprawdzi to może być to ta brakująca cegiełka żeby wygrywać właśnie te ważne, prestiżowe mecze, z których wygrywaniem obecnie mamy problem.
|