Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3723
Stary 16.11.2009, 09:32
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Tak, z Dawidowskim po pierwszej operacji było dokładnie tak samo. Też coś strzyknęło, więc miał ostrożniej trenować.

My to mamy szczęście do transferów.
Gabi Milito z Barcy leczy się już 1,5 roku i mail z tego co pamiętam już 3 zabiegi a podobno operowali go najlepsi specjaliści wiec z osadami kiedy wróci do gry radze ostrożnie
Odpowiedz cytując