flamengista napisał(a):

Tak, z Dawidowskim po pierwszej operacji było dokładnie tak samo. Też coś strzyknęło, więc miał ostrożniej trenować.
My to mamy szczęście do transferów.
|
Gabi Milito z Barcy leczy się już 1,5 roku i mail z tego co pamiętam już 3 zabiegi a podobno operowali go najlepsi specjaliści wiec z osadami kiedy wróci do gry radze ostrożnie