trochę niepokojący jest ten przestój z dachem na C. Jeśli już rysunki gotowe, co schrzanione to przeprojektowane i już wykonawca konstrukcji ustawia sobie sobie linię do produkcji elementów - to OK, lada dzień to ruszy.
Jeśli natomiast biura konstrukcyjne odrzucają tę robotę widząc, że zmieścić się w założeniach technicznych , czasie i budżecie za diabła nie zdążą ,ooo, to gorzej. Ponieważ wszyscy, co mają w tej sprawie do gadania za dużo nie informują (wcale, rzekłbym), no to na głupie domysły jesteśmy skazani.
Jedno pewne , jak już na C zaczną to o AB można być spokojnym, projekt w założeniach ten sam, drobne różnice w wykończeniu i przeznaczeniu pomieszczeń na konstrukcje wielkiego wpływu nie mają.
Jak na razie w kamerce na C sielski spokój, te 5 silosów można by usunąć i trawkę ukorzeniać

. Konstrukcji na dach ani ani, choć ta mini kolumnada fajne kojarzy się z tą, na AB była. W najgorszym przypadku można tak zostawić
