Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5729
Stary 16.11.2009, 08:18
trochę niepokojący jest ten przestój z dachem na C. Jeśli już rysunki gotowe, co schrzanione to przeprojektowane i już wykonawca konstrukcji ustawia sobie sobie linię do produkcji elementów - to OK, lada dzień to ruszy.
Jeśli natomiast biura konstrukcyjne odrzucają tę robotę widząc, że zmieścić się w założeniach technicznych , czasie i budżecie za diabła nie zdążą ,ooo, to gorzej. Ponieważ wszyscy, co mają w tej sprawie do gadania za dużo nie informują (wcale, rzekłbym), no to na głupie domysły jesteśmy skazani.

Jedno pewne , jak już na C zaczną to o AB można być spokojnym, projekt w założeniach ten sam, drobne różnice w wykończeniu i przeznaczeniu pomieszczeń na konstrukcje wielkiego wpływu nie mają.

Jak na razie w kamerce na C sielski spokój, te 5 silosów można by usunąć i trawkę ukorzeniać . Konstrukcji na dach ani ani, choć ta mini kolumnada fajne kojarzy się z tą, na AB była. W najgorszym przypadku można tak zostawić


Odpowiedz cytując