|
Z pilkarzy na " salonach" to chyba Radek tylko zaistnial ,wszytscy gadali ze to tylko i wylacznie poprzez plastikowo-sylikonową zonę , ale Radek ma doskonałą "samoprezentacje" i pewnosc siebie.
Zawsze go szanowalem bo mowil prawde i nie sciemnial ze kocha Wisle by podlizac sie kibicom.
|