Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3866
Stary 15.11.2009, 23:41
Dobrze, że tego nie oglądałem. Z tego co tu sie pisze, było to co zawsze, czyli kopanina.
Osobiście odpuszczam sobie pilkę w polskim wydaniu do euro 2012. Tylko Wisła, ale to też jedynie z przywiązania, bo grają tak, że sie rzygać chce.
..
Odpowiedz cytując