Sensej napisał(a):

Franz się nie popisuje w cafe:
Związek Radziecki 
|
o k***.........
w sumie ci co go wybrali mentalnie są jeszce w tych klimatach wiec Smuda sie dopasowywuje..
A co do gry to zaden trener nic na nie pomoze.
Tu potrzeba czasu zeby ci mlodzi od Franka,Szymka i innych szkolek gdzie trenuje sie na normalnych zasadach i nie gra syn wujka trenera ,innymi slowy nastepne pokolenie bedzie dopiero "normalne"