Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3865
Stary 15.11.2009, 23:33
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Franz się nie popisuje w cafe:

Związek Radziecki




o k***.........

w sumie ci co go wybrali mentalnie są jeszce w tych klimatach wiec Smuda sie dopasowywuje..


A co do gry to zaden trener nic na nie pomoze.

Tu potrzeba czasu zeby ci mlodzi od Franka,Szymka i innych szkolek gdzie trenuje sie na normalnych zasadach i nie gra syn wujka trenera ,innymi slowy nastepne pokolenie bedzie dopiero "normalne"
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując