Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12396
Stary 15.11.2009, 22:25
Ma ktoś jakieś pewne źródło do ściągnięcia Ventrilo 2.1.4? Lub ma instalke na dysku? Bo jak narazie to skąd nie ściągne to trojany albo keylogery...
Ostatnio edytowane przez Kamson : 15.11.2009 o godz. 22:31.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując