Al_29 napisał(a):

1.jak zaplanowac sparing.?
2.czy da sie jakos zobaczyc jakich pilakrzy zza granicy mozna sciagnac z wolnego transferu? czy tylko szukac po klubach? : )
3.Czy jak obejme posadę selekcjonera jakiegos panstwa, to strace prace w klubie? bede mogl prowadzic jednoczesnie klub i panstwo?
|
Ad.1
Wchodzisz w terminarz i tam masz zaplanuj sparing
Ad2.Tak poprzez 2 opcje jedna to w wyszukiwarkę wpisujesz no club a 2 to transfery-->wyszukiwanie i edytuj fility i tam wybierasz kraj który cię interesuje.
Ad.3 Nie ja w 4 sezonie pracuje i w Wiśle i Egipcie i nikt mnie nie zwolnił