Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5725
Stary 15.11.2009, 20:52
fajnie by było, by terminy utrzymali, ale kto wie, czy przyszły sezon nie zacznie się na dwóch trybunach D i E a na północnej i południowej będzie szła wykończeniówka i kopanie się z wykonawcami o zakres robót a z magistratem o pieniądze.

Póki co, bądźmy optymistami , może choć C oddadzą na czas?


Odpowiedz cytując