|
fajnie by było, by terminy utrzymali, ale kto wie, czy przyszły sezon nie zacznie się na dwóch trybunach D i E a na północnej i południowej będzie szła wykończeniówka i kopanie się z wykonawcami o zakres robót a z magistratem o pieniądze.
Póki co, bądźmy optymistami , może choć C oddadzą na czas?
|