Maciuś napisał(a):

|
Intensywne szkolenie mlodziezy powinno sie zaczac dzien po tym jak Cupial wylozyl miliony na stol. No ale ktos wolal zeby kase od razu dac na gwiazdy ligi. Minelo 10 lat i co dzis mamy? Nic, w pucharach nas nie ma, mlodziezy tez nie ma.
|
Nie KTOŚ tylko wykładający Bogusław Cupiał!
Jakby chciał pójść drogą szkolenia i "produkcji piłkarzy netto" to ma dobry przykład Filipiaka
Przez ten czas kolego cały czas dominowaliśmy w lidze - zdobyliśmy 7 MP kilka razy byliśmy na 2 miejscu....
Wiec nie dramatyzuj.... za to inni mają lepiej w Polsce
