Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16479
Stary 15.11.2009, 19:08
Intensywne szkolenie mlodziezy powinno sie zaczac dzien po tym jak Cupial wylozyl miliony na stol. No ale ktos wolal zeby kase od razu dac na gwiazdy ligi. Minelo 10 lat i co dzis mamy? Nic, w pucharach nas nie ma, mlodziezy tez nie ma.
Odpowiedz cytuj±c