Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
16478
15.11.2009, 19:05
czy wychowanie Brożków Kuzery Straka tyle kosztowalo? ktos powie ze tylko Brozkowie sie ostali ale to i tak wystarczy kiedys Nawalka jezdzil po Polsce szukal juniorow a teraz
tomaso
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaso
Znajdź inne posty napisane przez tomaso