Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#584
Stary 15.11.2009, 18:54
2012 totalnie odmóżdżony film,ale ogląda się w kinie dobrze.
Kto poleci mi DOBRE filmy,które nie są/były puszczane w naszych kinach?
Chodzi mi zwłaszcza o horrory,choć innymi też nie pogardzę.
"Moon" albo "Pandorum" ktoś oglądał?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując