AdiWiślak. napisał(a):

Cetnik - Puchar Króla chyba w styczniu . Będzie tam Korea , Tajlandia i rezerwy Danii.
.
|
Powinniśmy jechać w najlepszym składzie, aby coś się podbudować, może byśmy z Tajlandią powalczyli,bo Korea poza zasięgiem. A tak to znów będzie wymówka,że dostaliśmy w dupę,bo gralismy rezerwami. A prawda jest taka,że jesteśmy żenująco słabi. Tu nie azjatyckich tournee jest nam potrzebne, ale budowa boisk,zatrudnianie szkoleniowców i nauka u podstaw. Polski futbol w obecnym wymiarze już nie żyje,zmarł. Teraz tylko pudrujemy trupa w trumnie,a to jest zgoła nieprzyjemne,tym bardziej,że oczekujemy czegoś co nie ma prawa się zdarzyć. Bo czegóż można od trupa wymagać?