Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Damianek_ABG
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
2582
15.11.2009, 17:59
Czyli dawać podanie na posade selekcjonera mozna tylko jak przy danym karju nie bedzie zadnego nazwiska
Damianek_ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damianek_ABG
Znajdź inne posty napisane przez Damianek_ABG