harthausen napisał(a):

|
jeśli Rumuni sobie naprawdę zażyczyli grania w Warszawie,.
|
Pierwotnie mecz miał się odbyć w Kielcach tylko Rumuni chcieli jak najszybciej być po meczu w kraju,a samolot powrotny mieli z Warszawy.
Pewne jest również to,że PZPN szybciej dogadał się z Legią.