Wyświetl pojedynczy post
ma7y
Junior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3860
Stary 15.11.2009, 15:43
harthausen napisał(a):Wyświetl post
jeśli Rumuni sobie naprawdę zażyczyli grania w Warszawie,.
Pierwotnie mecz miał się odbyć w Kielcach tylko Rumuni chcieli jak najszybciej być po meczu w kraju,a samolot powrotny mieli z Warszawy.
Pewne jest również to,że PZPN szybciej dogadał się z Legią.
Odpowiedz cytując