Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3859
Stary 15.11.2009, 15:42
Prawda jest taka, że obecnie żaden trener nie pomoże naszej piłce. Nie tylko reprezentacyjnej, bo poziom ligowej w ostatnich latach spadł drastycznie... W czasach gdy Wisła lub Groclin potrafiły coś ugrać w Europie, nasza piłka całkiem nieźle wyglądała. Można było oprzeć kadrę na zgranych między sobą Wiślakach. A wcześniej za czasów Engela, nasi kopacze liczyli się coś w Bundeslidze, a obecnie tylko Kuba, ma pewne miejsce w składzie, który tez obecnie obniżył loty i to bardzo... Nie chce się bawić w proroka, ale jeżeli nic nie osiągniemy na Euro 2012, to spotka nas to co już kiedyś spotkało, a przewidział to Boniek(16 lat beż MŚ i ME). Teraz na prawdę może być podobnie...
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 15.11.2009 o godz. 15:50.
Odpowiedz cytując