Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3856
Stary 15.11.2009, 14:38
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Franz się nie popisuje w cafe:

Związek Radziecki

MŚ za 2 lata w Brazylii

Chłop strasznie nie ogarniety i gra reprezentacji też
Co do Zwiazku Radzieckiego to sie zgodze, ale akurat co do wypowedzi o MŚ w Brazyli do juz nie. Franz powiedzial, ze MŚ beda za dwa lata, przyjmujac ze jestesmy juz po Euro 2012.

Odpowiedz cytując