Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
puzzy
Senior Member
Od: 10.2003
Offline
#
2577
15.11.2009, 14:04
ponury
napisał(a):
Nie mogę znaleźć opcji "dodaj następnego menadżera" w 2010, zlikwidowana jest czy schowała się ?
(chodzi o granie dwoma menadżerami w tej samej grze, w 08 była taka możliwość)
Jest taka opcja. Zobacz załącznik.
Załączone obrazki
bez.tytułu.JPG
(10,2 KB, 27 wyświetleń)
Wola Wierna Wiśle!!!
puzzy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do puzzy
Znajdź inne posty napisane przez puzzy