Wyświetl pojedynczy post
puzzy
Senior Member
 
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2577
Stary 15.11.2009, 14:04
ponury napisał(a):Wyświetl post
Nie mogę znaleźć opcji "dodaj następnego menadżera" w 2010, zlikwidowana jest czy schowała się ?
(chodzi o granie dwoma menadżerami w tej samej grze, w 08 była taka możliwość)
Jest taka opcja. Zobacz załącznik.
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg bez.tytułu.JPG (10,2 KB, 27 wyświetleń)
Wola Wierna Wiśle!!!
Odpowiedz cytując