Wyświetl pojedynczy post
ponury
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2574
Stary 15.11.2009, 13:48
Nie mogę znaleźć opcji "dodaj następnego menadżera" w 2010, zlikwidowana jest czy schowała się ?
(chodzi o granie dwoma menadżerami w tej samej grze, w 08 była taka możliwość)

puzzy - dzięki bardzo
Ostatnio edytowane przez ponury : 15.11.2009 o godz. 14:11.
Odpowiedz cytując