Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
ponury
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
2574
15.11.2009, 13:48
Nie mogę znaleźć opcji "dodaj następnego menadżera" w 2010, zlikwidowana jest czy schowała się ?
(chodzi o granie dwoma menadżerami w tej samej grze, w 08 była taka możliwość)
puzzy
- dzięki bardzo
Ostatnio edytowane przez ponury : 15.11.2009 o godz. 14:11.
ponury
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ponury
Znajdź inne posty napisane przez ponury