|
Co do testowanego bramkarza. To raczej nie ma szans znalezc nikogo bardziej doswiadczonego i lepszego przy obecnym budzecie. Wiec nie rozumiem po co te testy jak golym okiem widac, ze facet potrafi bronic, a doswiadczeniem bije Pawelka na glowe. Rozumiem tez, ze przynajmniej spytano jego menadzera o szacunkowe zarobki jakie bedzie chcial otrzymac w Wisle ? On nic nie traci, wie ze od stycznia bedzie mial kontrakt w jakims klubie wiec chce dojsc do formy. Potrenuje w Wisle, pogra w sparingach, osiagnie dobra dyspozycje po pol roku przerwy, a nastepnie powie, ze chce zarabiac 0.5 mln Euro za sezon.
Mam po prostu nadzieje, ze to nie jest kolejna operacja w ciemno. Ale czytajac slowa Skorzy po sparingu znow szykuje sie kolejna transferowa telenowela..
|