Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3852
Stary 15.11.2009, 12:49
Czyli bedziemy mieli lige pelna kadrowiczow ...drugi Beenhakker.

Gdzie te mecze z Hiszpania, Holandia, Anglia, Niemcami, Francuzami, Wlochami czy Brazylia
Odpowiedz cytując