Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3851
Stary 15.11.2009, 12:46
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Franz się nie popisuje w cafe:

Związek Radziecki

MŚ za 2 lata w Brazylii

Chłop strasznie nie ogarniety i gra reprezentacji też
Strasznie chłop zamotany gubi sie przy kazdej wypowiedzi,miesza sie w wypowiedziach
i ten Puchar Króla i wypowiedz że po jednym zawodniku z kazdego klubu-kabaret!
Pytam się po co ten puchar z pseudo reprezentacją?

Mam tylko nadzieję że Smudzie lepiej wychodzi dogadywanie sie z zawodnikami
na treningach i omawianie taktyki niz jego publiczne wypowiedzi.
I ten apel do kibiców żeby kibicowali dobrze i żle...boję sie że ten beton go wchłonie!
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując