Strasznie chłop zamotany gubi sie przy kazdej wypowiedzi,miesza sie w wypowiedziach
i ten Puchar Króla i wypowiedz że po jednym zawodniku z kazdego klubu-kabaret!
Pytam się po co ten puchar z pseudo reprezentacją?
Mam tylko nadzieję że Smudzie lepiej wychodzi dogadywanie sie z zawodnikami
na treningach i omawianie taktyki niz jego publiczne wypowiedzi.
I ten apel do kibiców żeby kibicowali dobrze i żle...boję sie że ten beton go wchłonie!