Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
Od: 07.2009
Offline
#
3849
15.11.2009, 12:40
Cetnik - Puchar Króla chyba w styczniu . Będzie tam Korea , Tajlandia i rezerwy Danii.
Sensej - on cos mówił ,że będzie Euro 2012 a potem za 2 lata MŚ w Brazylii. Nie miał na myśli,że od teraz za 2 lata.
AdiWiślak.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdiWiślak.
Znajdź inne posty napisane przez AdiWiślak.