Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3849
Stary 15.11.2009, 12:40
Cetnik - Puchar Króla chyba w styczniu . Będzie tam Korea , Tajlandia i rezerwy Danii.
Sensej - on cos mówił ,że będzie Euro 2012 a potem za 2 lata MŚ w Brazylii. Nie miał na myśli,że od teraz za 2 lata.
Odpowiedz cytując