Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Damianek_ABG
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
2566
15.11.2009, 10:05
Mam dwa pytanka:
1) Gdzie sie składa kandydature na selekcjonera jakiegos panstwa
2) Doradzcie mi bo poszukuje PP i OP i podajcie jakies nazwiska. najlepiej jakies tanie bo pieniedy juz nie mam ;D
Ostatnio edytowane przez Damianek_ABG : 15.11.2009 o godz. 10:39.
Damianek_ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damianek_ABG
Znajdź inne posty napisane przez Damianek_ABG