Wyświetl pojedynczy post
Damianek_ABG
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2566
Stary 15.11.2009, 10:05
Mam dwa pytanka:
1) Gdzie sie składa kandydature na selekcjonera jakiegos panstwa
2) Doradzcie mi bo poszukuje PP i OP i podajcie jakies nazwiska. najlepiej jakies tanie bo pieniedy juz nie mam ;D
Ostatnio edytowane przez Damianek_ABG : 15.11.2009 o godz. 10:39.
Odpowiedz cytując