kamilll1906 napisał(a):

zna ktoś jakiś dobry, w miare tani klub na 18stke? tak na ok 150-200 osob
z gory dzieki
|
Stary nie znam Cię ale proszę zaproś mnie na Twoją osiemnastkę
150-200 osób

------------> Na moim weselu tyle osób nie było. Jak rozumiem gospodarz stawia alkohol ?
