element jedna sprawa nasz liga jest ch***owa kto Ci do niej przyjdzie

!!
tylko że taka norweska liga jest silniejsza od naszej wiec nie chrzań ze gówniana liga co mu szkodziło bliżej się mu przyjrzeć
Ciekawe co powiesz jak koleś okaże się dobrym zawodnikiem ;]
Jak okaże się niewypałem i słuch po nim zaginie to zwrócę honor

ale przypomnieć się będziesz musiał
