|
element masz napisane : TAKA JEST POLITYKA KLUBU ktoś to musiał wymyślić
po 2 jak napisałem myślisz że kompletni gracze będą chcieli grac u nas?
narzekacie że ME mamy słabą więc taki Gall mógłby się przydać i pokazać co naprawdę potrafi
to po co był ściągany na testy? On od lipca nie gał więc na pewno kroci nie kosztowałby zatrudnienie go do końca sezonu
|