AYALA a czytałeś co o Gallu powiedział Skorża, że jest za dobry na młoda a za slaby na seniorów i nie che go
dla mnie to szczyt głupoty i jeszcze to hasło: Polityka Wisy nie opiera się na sprowadzaniu młodych zawodników ;/
nie ma pieniędzy a treneiro ostro chce ściągać graczy kompletnych tylko czy ktoś taki chciałby grac u nas ;/
a najbardziej wkurza mnie że taki Gall troszkę miał przerwy w grze i na pewno nie pokazał wszystkiego ehh i gdzie te obietnicy trenera że będzie rotacja w składzie że młodzi będą grac

!!
Skorża robi to co kiedyś Okuka w Legii żelazna jedenastka i koniec ;]