Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2856
Stary 14.11.2009, 22:13
AYALA a czytałeś co o Gallu powiedział Skorża, że jest za dobry na młoda a za slaby na seniorów i nie che go
dla mnie to szczyt głupoty i jeszcze to hasło: Polityka Wisy nie opiera się na sprowadzaniu młodych zawodników ;/



nie ma pieniędzy a treneiro ostro chce ściągać graczy kompletnych tylko czy ktoś taki chciałby grac u nas ;/

a najbardziej wkurza mnie że taki Gall troszkę miał przerwy w grze i na pewno nie pokazał wszystkiego ehh i gdzie te obietnicy trenera że będzie rotacja w składzie że młodzi będą grac!!

Skorża robi to co kiedyś Okuka w Legii żelazna jedenastka i koniec ;]
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 14.11.2009 o godz. 22:20.