Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2854
Stary 14.11.2009, 21:41
Markus napisał(a):Wyświetl post
Owszem, każdy klub powinien mieć "młode odwody". Tanie. Ale z tego nie wynika jeszcze, że te "odwody" muszą grać wtedy, gdy na to nie zasługują, ani że muszą prezentować za słaby według trenerów poziom.
ale nikt nie mówi że trener ma wystawiać "młodego" gdy gramy z Legią czy Lechem czy mamy kiepska sytuacje w tabeli a u nas jest wielokrotnie tak że mamy możliwość a trener nie daje szansy

nie daje sie szans młodym a potem ściąga za w sumie nie małe pieniądze Trabalika Bellote, Svitlice, Beto i wielu wielu innych tu nikt nie patrzy jakie to jest ryzyko sportowe i finansowe

z drugiej strony jak młody nie rokuje to na co sie ich trzyma w klubie po co nam 22-23 letni gracze , nie lepiej po castingach co rok ściągać zupełnie nowych
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 14.11.2009 o godz. 21:44.