Markus napisał(a):

|
Owszem, każdy klub powinien mieć "młode odwody". Tanie. Ale z tego nie wynika jeszcze, że te "odwody" muszą grać wtedy, gdy na to nie zasługują, ani że muszą prezentować za słaby według trenerów poziom.
|
ale nikt nie mówi że trener ma wystawiać "młodego" gdy gramy z Legią czy Lechem czy mamy kiepska sytuacje w tabeli a u nas jest wielokrotnie tak że mamy możliwość a trener nie daje szansy
nie daje sie szans młodym a potem ściąga za w sumie nie małe pieniądze Trabalika Bellote, Svitlice, Beto i wielu wielu innych tu nikt nie patrzy jakie to jest ryzyko sportowe i finansowe
z drugiej strony jak młody nie rokuje to na co sie ich trzyma w klubie po co nam 22-23 letni gracze , nie lepiej po castingach co rok ściągać zupełnie nowych