Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3831
Stary 14.11.2009, 19:09
Do tego ta beznadziejna transmisja - nie rozumiem, czemu C+ potrafi fajnie sprzedać Legijną kichę z tego samego stadionu, a TVP nie potrafi nic....

Kosa dobrze, Błaszczykowski się wywracał przez gównianą murawę, Brożek w miarę, Kokoszka dno
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując