|
Do tego ta beznadziejna transmisja - nie rozumiem, czemu C+ potrafi fajnie sprzedać Legijną kichę z tego samego stadionu, a TVP nie potrafi nic....
Kosa dobrze, Błaszczykowski się wywracał przez gównianą murawę, Brożek w miarę, Kokoszka dno
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|